Daha ilk günden itibaren bebeğiniz için en iyi beslenme anne sütüdür. İlk 4 ile 6 ay boyunca bebeğinizin sağlıklı gelişmesi için ihtiyacı olan her şeyi doğal olarak içermektedir.  Ancak, emziremiyorsanız,  bir süt formülünün test edilmiş kalitesine güvenmek zorundasınız. Bebivita süt formülleri çok sıkı kontrol edilir ve içindekiler yasal hükümlere uygundur.

Bebivita süt formüllerinin, bebeğinizin ihtiyaçlarına göre, en uygun şekilde adapte edildiklerinden emin olabilirsiniz. Bebivita süt formülleri, bebeğinizin büyüme ve gelişmesinin her aşamasında gereksinim duyduğu besin öğelerini sağlar. Bebivita 1 Bebek Sütü, anne sütü yetersiz ise, doğumdan itibaren doktor kontrolünde verilebilir.

6. aydan sonra doktorunuzun kontrolünde, ek gıdaya geçişte karışık bir beslenmenin parçası olarak, Bebivita 2 Devam Sütü ile devam edebilirsiniz.

Bebivita 3 Devam Sütü ise, 12.aydan itibaren verilebilir. Bu ayda ki bebeğinizin metabolizmasına uygun olarak daha kremsi ve doyurucudur. Aynı zamanda, yürümeye yeni başlayan çocukların özel gereksinimlerini karşılamaya da yardımcıdır.  

Önemli uyarı: İlk 6 ay Anne sütü bebeğiniz için en iyi besindir. Süt formüllerine geçmeden önce mutlaka doktorunuza danışınız!

Bebivita 2 Devam Sütü

Bebivita 2 Devam Sütü

6. aydan itibaren 500 g

Bebivita 3 Devam Sütü

Bebivita 3 Devam Sütü

12. ay + 500 g