Sayın Bebivita Web Sayfası Kullanıcısı,

Bu sayfada, web sayfamızın kullanımına ilişkin şart ve koşulları ile ilgili tüm bilgileri bulacaksınız. Daha fazla sorularınız olduğu takdirde, info@hipp.com.tr adresine bize bir e- posta gönderiniz.

Web sayfamızı beğeneceğinizi umarız!

Bebivita Türkiye

Web Sayfasının Genel Kullanım Şartları

Aşağıdaki şartlar, Bebivita’nın internet hizmetlerinin genel kullanımı için uygulanmaktadır. Bu koşullar Bebivita tarafından her zaman değiştirilebilmektedir.

Web sayfası

Bebivita web sayfasının içeriği telif hakları ile korunmaktadır.  Web sayfasında bulunan içeriğin tamamının, sadece şahsi, ticari olmayan kullanım amacıyla yüklenmesine izin verilmektedir. İçerik, Bebivita yetki vermediği sürece, başka internet sitelerinde veya bilgisayar ağlarında kullanılamaz. Bu hükümlerin ihlali, basılan veya yüklenen içeriğin derhal imha edilmesi ile sonuçlanmalıdır. İhlal durumunda, tazminat talep etme hakkımız saklıdır.

Bebivita web sitesinin ana girişi ve içeriği her zaman kapatılabilir, tadil edilebilir veya geçici olarak devre dışı bırakılabilir. Ana girişin sürekli çalıştırılması garanti edilmemektedir. Ana giriş fonksiyonlarının her an tam kullanımını sağlamak için gereken her şeyi yapmaktayız. Portalımızın kullanımı ve sağladığı fonksiyonlarla ilgili her hangi bir iddia söz konusu değildir. Bu hususta anlayışınızı rica ederiz. Yüklenmiş dosyaların ve depolanan içeriğin kaybolmasından dolayı kullanıcıların uğradıkları zararın tazmin edilmesini talep etme hakları bulunmamaktadır.

Linkler

Bebivita web sayfası diğer sağlayıcılarla linkler içermektedir. Yabancı sitelerle ilk bağlantı kurulduğu zaman Bebivita yasa dışı içerik kontrolünü gerçekleştirir. Bu linkler üzerinden erişilen içeriklerden Bebivita sorumlu değildir. Bebivita’ya yasa dışı bir içerik rapor edildiği zaman, teknik açıdan mümkün ve mantıklı olduğu takdirde, o link kaldırılacaktır.

 

Veri koruma veya kullanım şartları konusunda başka sorularınız olduğu takdirde, lütfen bize bir e- posta gönderiniz.

05.08.2016 tarihli sürüm

Bebivita Türkiye

Veri Koruma Görevlisi

Telif hakkı © Bebivita Türkiye 

Bebivita Türkiye

Koşuyolu Mah. İsmailpaşa Sokak NO:54

34718 KADIKÖY-İSTANBUL

0216 428 30 40