Bebivita Hakkında

1-Bebivita Markası

Tüm Bebivita ürünlerimizde çok sıkı denetlenen sözleşmeli çiftçilerle çalışıp sözleşmeli tedarikçilerin ham maddelerini kullanırız. Kapsamlı denetimler sayesinde size ve çocuğunuza en yüksek ürün güvenliğini sunmayı hedefleriz.

Bebeğinizi Bebivita ile besleyerek dengeli bir beslenme planı ile tanıştırabilirsiniz. Ürünlerimiz, bebeğinizin sağlıklı gelişmesi için ihtiyacı olan değerli besin öğelerini (vitaminler ve mineraller) içermektedir.

2-Ürün Güvenliği

Tüm ürünlerimiz çok katı kalite standartlarına uygun üretilmektedir.

Alman gıda ürünleri yönetmeliği (Alman Beslenme Yönetmeliği) dünyadaki en sıkı yönetmelikler arasındadır. Çünkü bebeğinizin sağlığı en önemli önceliktir.  Bu yönetmelikte ürün içeriği ile ilgili tanımlanan kalite gereklilikleri, ürünlerde hiçbir bulaşıcı unsurun bulunmaması zorunluluğunu belirtilmektedir. Üreticilerin bu yönetmeliğe uyup uymadıkları çok sıkı denetlenmektedir.

Biz, Bebivita ürünlerinin bu sıkı yönetmeliğin gerektirdiğinden de iyi kalitede olması için gayret ediyoruz.

Ham maddelerin kapsamlı denetimi ve üretim sürecinde yapılan sürekli kontroller azami güveni garanti etmektedir. Laboratuvarlarımız en son teknoloji yöntemlerini kullanarak malzemelerimizdeki en küçük kalıntıları bile tespit edebiliyorlar.

Ancak, sadece ham maddeler değil, bitmiş ürünler de dağıtıma çıkmadan önce birçok test ve kontrolden geçirilmektedir.

Bu şekilde bebeklerinize, bulaşıcı unsurlar taşımayan sadece en iyi bileşenlerin verilmesi garanti edilmektedir.

3. Felsefemiz: Bebivita – Her şey yolunda!

Bebeğin ilk biberonu için süt formülleri ile başlayıp yürümeye başladığı zamanki öğün ve içeceklerine kadar, çocuğunuzun tüm gelişme dönemlerinde Bebivita size eşlik etmektedir. Her ürün için iyi dengelenmiş bir beslenmenin gerektirdiği bileşenleri özenle seçtik. Bebivita’da, bebeğinizin her beslenme dönemi için onun tat tercihlerine göre ayarlanmış lezzetli öğünler bulacaksınız. Daha fazla bilgi için lütfen beslenme rehberimize bakınız.

Bebivita tam bir beslenme programı sunmaktadır: özenle seçilmiş ve denetlenmiş bileşenlerden, çocuğunuzun özel ihtiyaçlarına uygun, sağlıklı büyümesi için gerekli her şeyi içeren, her yaş grubu için uygun ürünlerden oluşmaktadır.

Bebivita felsefesi: Her şey yolunda!

Bebeğinizle ilk günleriniz çok özeldir. Bu yüzden Bebivita ürünlerimiz bebeğinizin beslenme ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. Bebivita, bebeğinizin ve çocuğunuzun sağlıklı gelişmesini desteklemek için en iyi kaliteyi sunar.

Bebivita tam bir beslenme programı sunmaktadır:

  • Bebeğinizin damak tadına uyması için özenle seçilmiş ve denetlenmiş ham maddeler kullanılır.
  • Her yaş grubuna özel yüksek kalite standartlarında ürünler üretilir.

İyi dengelenmiş bir beslenme için gerekli bileşenleri seçtik.

Ne fazla, ne de eksik. 

Bebivita’nın sırrı budur.