Bebivita Hakkında

1-Bebivita Markası

Tüm Bebivita ürünlerimizde, hem süt formüllerinde hem de kavanozlarda, sadece çok sıkı denetlenen sözleşmeli çiftçilerle çalışıp sözleşmeli tedarikçilerin ham maddelerini kullanırız.  Kapsamlı denetimler sayesinde size ve çocuğunuza en yüksek ürün güvenliğini sunmayı hedefleriz.

Bebeğinizi Bebivita ile besleyerek iyi dengelenmiş bir beslenme planı ile tanıştırabilirsiniz. Ürünlerimiz, bebeğinizin sağlıklı gelişmesi için ihtiyacı olan değerli besin öğelerini (vitaminler ve mineraller) içermektedir.

2-Ürün Güvenliği

Tüm ürünlerimiz çok katı Alman kalite standartlarına uygun üretilmektedir.

Alman gıda ürünleri yönetmeliği (Alman Beslenme Yönetmeliği) dünyadaki en sıkı yönetmelikler arasındadır çünkü bebeğinizin sağlığı en önemli önceliktir.  Bu yönetmelikte ürün içeriği ile ilgili tanımlanan kalite gereklilikleri, ürünlerde hiçbir bulaşıcı unsurun bulunmaması zorunluluğunu belirtilmektedir. Üreticilerin bu yönetmeliğe uyup uymadıkları çok sıkı denetlenmektedir.

Biz, Bebivita ürünlerinin, bu sıkı yönetmeliğin gerektirdiğinden de daha iyi kalitede olması  için gayret ediyoruz.

Kavanozdaki ürünlerimiz hakkında

Vakumlu kapanan kapaklarımız sayesinde tüm besinler, vitaminler ve mineraller en iyi şekilde muhafaza edilmektedir. Sadece baş parmağınızı kullanarak tüm Bebivita kavanozlarının bütünlüğünü kontrol edebilirsiniz: bastırınca kapağın ortası hareket etmeyecektir.

Ham maddelerin kapsamlı denetimi ve üretim sürecinde yapılan sürekli kontroller azami güveni garanti etmektedir. Laboratuvarlarımız en son teknoloji yöntemlerini kullanarak malzemelerimizdeki en küçük kalıntıları bile tespit edebiliyorlar.

Ancak, sadece ham maddeler değil, bitmiş ürünler de dağıtıma çıkmadan önce birçok test ve kontrolden geçirilmektedir.

Bu şekilde bebeklerinize, bulaşıcı unsurlar taşımayan sadece en iyi bileşenlerin verilmesi garanti edilmektedir.

Kavanozdaki ürünlerimiz hakkında

Vakumlu kapanan kapaklarımız sayesinde tüm besinler, vitaminler ve mineraller en iyi şekilde muhafaza edilmektedir. Sadece başparmağınızı kullanarak her Bebivita kavanozunun açılmamış olduğunu kontrol edebilirsiniz: bastırınca kapağın ortası hareket etmeyecektir.

Ham maddelerin kapsamlı denetimi ve üretim sürecinde yapılan sürekli kontroller azami güveni garanti etmektedir. Laboratuvarlarımız en son teknoloji yöntemlerini kullanarak ürünlerdeki en küçük kalıntıları bile tespit edebilecek sistemdedir.

Ancak, sadece ham maddeler değil, bitmiş ürünler de fabrikadan çıkmadan önce birçok test ve kontrolden geçirilmektedir.

Bu şekilde bebeklere, sadece en iyi ham maddelerin ve ürünlerin verilmesi garanti edilmektedir.

3. Felsefemiz: Bebivita – Her şey yolunda!

Bebeğin ilk biberonu için süt formülleri ile başlayıp ilk katı gıda kavanozu, yeni yürümeye başladığı zamanki öğünleri ve içeceklerine kadar, çocuğunuzun tüm gelişme dönemlerinde Bebivita size eşlik etmektedir. Her ürün için iyi dengelenmiş bir beslenmenin gerektirdiği bileşenleri dikkatle seçtik. Bebivita’da, bebeğinizin her beslenme dönemi için, onun tat tercihlerine göre ayarlanmış lezzetli öğünler bulacaksınız. Daha fazla bilgi için lütfen bizim beslenme rehberimize bakınız.

Bebivita tam bir beslenme programı sunmaktadır: dikkatle seçilmiş ve denetlenmiş bileşenlerden, çocuğunuzun özel ihtiyaçlarına uygun, sağlıklı büyümesi için gerekli her şeyi içeren, her yaş grubu için uygun ürünlerden oluşmaktadır.

Bebivita felsefesi: Her şey yolunda!

Bebeğinizle ilgili ilk günleriniz çok özeldir. Bu yüzden Bebivita ürünlerimiz bebeğinizin beslenme ihtiyaçlarına göre ayarlanmıştır. Bebivita, bebeğinizin ve çocuğunuzun sağlıklı gelişmesini desteklemek için en iyi kaliteyi sunmaya çalışmaktadır.

Bebivita tam bir beslenme programı sunmaktadır:

  • Bebeğinizin damak tadına uyması için dikkatle seçilmiş ve denetlenmiş ham maddeler kullanılır.
  • Her yaş grubuna özel yüksek kalite standartlarında ürünler üretilir.

Her yemek için, iyi dengelenmiş bir beslenme için gerekli bileşenleri seçtik. Ne fazla, ne de eksik. 

Ve işte, Bebivita’nın sırrı budur.