BEBİVİTA GİZLİLİK POLİTİKASI

 

Bebivita İnternet Sitemizin Değerli Ziyaretçileri,

Verilerin korunması önemli bir konudur. Bu nedenle kişisel bilgilerin kullanımı konusunu ciddiye almaktayız. Bu sayfada sizi verilerin korunması ve Bebivita internet sitemizdeki kullanım koşulları hakkında ayrıntılı olarak bilgilendiriyoruz. Sorularınızın olması halinde bize daima İrtibat Formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

İnternet sitemizde eğlenceli zaman geçirmenizi dileriz.

Bebivita İnternet Ekibi

1. İnternet Kullanımı ve Bebivita Web Sitesi ile ilgili veri Koruma Bilgileri

Bebivita kişisel bilgilerinizin korunması konusunu ciddiye almaktadır. İsim, adres, posta adresi ve telefon numarası ile E-Mail adresi gibi bilgiler „kişisel bilgiler“ olarak kabul edilmektedir.

Daima Veri Koruma Kanunları ve Avrupa Veri Koruma Şartları doğrultusunda hareket etmekteyiz ve bilgileri yalnızca bu mevzuata uygun olarak talep eder, kullanır ve işleriz. Tabi ki verileriniz üçüncü taraflara satılmaz, ödünç verilmez veya kanuna aykırı bir şekilde devredilmez.

Bilgilerinizin gizliliğinin korunabilmesi için Bebivita’nın yalnızca seçilmiş, yetkilendirilmiş çalışanları onlara erişebilir. Tüm çalışanlarımız yasal veri koruma mevzuatı çerçevesinde hareket etmek ve bunlara daima uymakla yükümlüdürler. Hizmet sağlayıcılarımızla işbirliğini başlatmadan önce size ait kişisel bilgileri onlara iletmek zorunda olmamız halinde onların yasal mevzuata uymakla yükümlü olabilmesi için onlara özel „sipariş bilgilerini kullanma sözleşmeleri“ yapıyoruz. Bu sözleşme bize sizin kişisel bilgilerinizin koruma altında olduğu garantisini sunmaktadır. Bebivita bunun dışında güvenli bir Bilişim Teknolojisi alanı tesis etmiştir ve kişisel verilere erişim ve bu verilerin suistimal edilmesinin önlenmesi için gereken tüm önlemleri almaktadır.

İnternet sitemizi kullanımınızı daima güncel halde tutmak istediğimiz için  veri koruma şartlarında da muhtemel değişikliklerin meydana gelmesi olasıdır. Bunlar daima en güncel halde tutulurlar. Bu nedenle lütfen daima internet sayfamızdan herhangi bir değişikliğin meydana gelip gelmemiş olması konusunda bilgi edinin. Kişisel bilgilerinizin klasörümüzden silinmesini istediğinizde bunu İrtibat Formu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

2.İnternet Kullanımı ile Bebivita Web Sitesi Genel Kullanım

Aşağıdaki kullanım şartları Bebivita’nın genel internet sitesi kullanımı, haber mektubu talebi ve tüm irtibat formları için geçerlidir. Bu şartlar istenildiği zaman Bebivita tarafından tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcı kayıt yaptırmasıyla birlikte bundan sonraki girişleri için de geçerli olmak üzere bu kullanım şartlarının güncel halini tüm kapsamıyla kabul etmiş olur.

Web Sitesi

Bebivita’nın internet sitesinin içerikleri telif hakları koruması altındadır. İnternet sitesinin içeriklerinin indirilmesine yalnızca kişisel ve ticari amaçlı olmayan kullanım için izin verilmektedir. İçerikler ne başka amaçla kullanılabilir ne de Bebivita’nın izni olmadan başka internet sayfalarında ya da ağ bilgisayarlarında kullanılabilir. Bu şartların ihlal edilmesi halinde basılmış veya indirilmiş tüm içeriklerin derhal imha edilmesi gerekmektedir. İhlal halinde diğer tazminat haklarımız saklıdır.

www.bebivita.com.tr portalı ile içerikleri istenildiği zaman kapatılabilir, değiştirilebilir veya zaman zaman devre dışı bırakılabilir. Portalın kesintisiz işletilmesi garanti edilmemektedir. Portalımızın işlevselliğini tüm kapsamıyla size sunmak için sürekli çalışıyor olacağız. Sunulan işlevler ve portalın kullanımı konusunda herhangi bir hak söz konusu değildir. Bu hususta anlayışınızı rica ediyoruz. Kullanıcı için indirilmiş dosyaların ve belleğe alınmış içeriklerin kaybı hususunda herhangi bir hak söz konusu değildir.

Verilerin korunması veya kullanım şartları konusunda başka sorularınızın olması halinde bize İrtibat Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bebivita is the trading name of Bebivita GmbH
Zeughausstraße 3
D-85276 Reisgang

Managing Director: Joachim Speiser, Andreas Wagner
Registered seat: D-Hettenshausen
Legal form: GmbH, company number HRB 7032, registered in Amtsgericht Ingolstadt, VAT number: 124/122/30467