FAQ

Neden Bebivita’yı daha önce duymadım? Bebivita’nın iyi bir marka olduğunu nasıl anlarım?

Bebivita birçok Avrupa ülkesinde ebeveynler tarafından kullanılan, güvenilir bir bebek beslenme markasıdır. Bebivita Türkiye’de yeni bir markadır. Bu sebeple size çok tanıdık gelmeyebilir. Ancak bunun sizi etkilemesine izin vermeyin. Ürünlerimizin yüksek kalitede olduğundan ve her geçen gün biraz daha büyüyen bebeğinizin bağışıklık sistemine ve sinir sistemi gelişimine yardımcı olan C vitamini, B1 vitamini gibi bir çok besin ögesini içerdiğinden emin olabilirsiniz.

Bebivita ürünleri üretilirken hangi kontrollerden geçer?

Ürün güvenliğini garanti altına almak amacıyla Bebivita ham maddeden son ürüne kadar, modern laboratuvarda üretimin her aşamasında çok sayıda kontrolden geçer. 

Fiyatlar bu kadar makul iken ürün kalitesi nasıl aynı oranda iyi olabiliyor?

Bebivita, ham maddeleri çok yüksek miktarlarda satın aldığı için size kaliteyi en uygun fiyatlarla sunar.

Bebivita ürünlerinin paketini incelediğimde C, E vitaminleri ve tiamin bileşenlerini gördüm. Neden bu bileşenler ürünlere eklendi ve bu bileşenler neden önemli?

C vitamini bağışıklık sistemini desteklemek için ve aynı zamanda dokuların fonksiyonu için gerekli bir bileşendir. C vitamini aynı zamanda ek gıdaya geçiş döneminde bebeklerde demir emilimine yardımcı olur. E vitamini zararlı bir kimyasal olan serbest radikallerin hasarından vücudu korur. Tiamin(B1 vitamini) Bebek ve Küçük Çocuk Ek Gıdaları Tebliği’nde de belirtildiği üzere tahıl bazlı ek gıdalara eklenmiştir ve aynı zamanda besinlerden enerji eldesine yardımcı olur. Bütün bu vitaminler vücutta önemli rol oynar ve Bebivita, ürünlerine bu bileşenleri uygun miktarda ekleyerek bebeğinizin ihtiyaç duyduğu bileşenleri sağlar.

Nasıl daha fazla bilgi alabilirim?

Tüm yorum ve sorularınız için bize info(at)hipp.com.tr adresine mail atarak ya da 0216 428 30 40 numaralı telefondan arayarak ulaşabilirsiniz.